O nás

Milujete cyklistiku? Staňte se součástí naší komunity a sdílejme zážitky „na dvou kolech“ společně. Všichni nadšenci cyklistiky (zejména té silniční) jsou vítání! Během celého roku pořádáme výlety na nejlepší závody s programem, který budete kdekoliv jinde jen stěží hledat. A k tomu také občas zajedeme mimo závod třeba na soustředění, lyžovat do krásných destinací bez turistů, nebo se vydáme zdolat kopec na skialpech. Rádi byste se seznámili s našimi ambasadory? Není problém :-)

S námi se nudit rozhodně nebudete!

Showroom

Dorazte do našeho exklusivního showroomu. Nabízíme Vám širokou škálu prvotřídních jízdních kol, na kterých jezdily cyklistické hvězdy z celého světa. Můžete mezi nimi najít stroje nesoucí vítěze nejprestižnějších závodů naší planety. Kolekce obsahuje značky Colnago, De Rosa, Pinarello, BOTTECCHIA a v případě zájmu vám umíme pořídit také značky Trek nebo Lapierre.

Každé kolo představuje mistrovské dílo s důrazem na designové provedení a nejlepší výkon. Profesionální cyklisté je otestovali v nejlepších závodech a prověřili jejich konstrukce, abyste si mohli být jisti jejich kvalitou. Pokud váháte mezi více variantami, náš zkušený personál vám rád pomůže s výběrem vašeho příštího silničního miláčka.

Píší o nás

Chcete se stavit osobně?

Chcete si předem rezervovat termín nákupu nového kola, nebo sjednat osobní schůzku k podrobnostem členství v našem klubu? Jsme Vám k dispozici v našem showroomu na adrese:

Sledujte nás